W niedzielę zakończony został kolejny turniej z cyklu World Superseries - Danisa Denmark Open 2017. Areną zmagań było Odense, gdzie przybyli najlepsi zawodnicy światowego rankingu.

Faworytem gospodarzy był oczywiście lider światowego rankingu, Viktor Axelsen który jednak odpadł już w ćwierćfinale. Reprezentant Danii musiał uznać wyższość Srikanth Kidambi, z którym przegrał w trzech setach: 14-21,22-20,21-7. Jak się później okazało reprezentant Indii doszedł aż do finału, gdzie gładko pokonał Koreańczyka Hyun II Lee 21-10, 21-5 w zaledwie 25 minut. Był to zatem jego trzeci wygrany tytuł World Superseries w tym roku.

W kategorii singla kobiet zwyciężyła reprezentantka Tajlandii Ratchanok Intanon, która pokonała w trzech setach reprezentantkę Japonii, Akane Yamaguchi 14-21, 21-15, 21-19. Mecz był bardzo zacięty i emocjonujący. Yamaguchi prowadziła w ostatnim secie 19-16, a mimo to nie udało jej się odnieść zwycięstwa.