Przysłowie: Potrzeba matką wynalazków.
Definicja: Przysłowie uczy, że człowiek jest wstanie wyjść z każdej sytuacji, wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności.

W życiu wszystkich sportowców nastał czas jakiego nikt z nas do tej pory nie doświadczył.
O ile można przyjąć, że konieczność odpuszczenia treningów na 2-3 tygodnie możemy potraktować jak swego rodzaju roztrenowanie, o tyle kilkutygodniowa przerwa w aktywnym dotąd życiu jest dramatyczna. A dla sportowców wyczynowych szkodliwa dla zdrowia.

Potrzeba jest więc matką wynalazków.
Na podstawie swej wiedzy i kilkudziesięcioletniego doświadczenia w planowaniu przygotowania ogólnorozwojowego zawodników opracowałem treningi dostosowane do dzisiejszych potrzeb tzn. możliwe do wykonania we własnym domu.
Jest to zupełnie możliwe, aby w pełni profesjonalny sposób pracować i obecnie nad swoim ciałem i swoimi parametrami motorycznymi.

Zawodników (w każdym wieku, na każdym poziomie zaawansowania, wyczynowych jak i amatorskich) zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu.
Oferuję możliwość nawiązania stałej współpracy już od 99zł miesięcznie.
Opracowane przeze mnie programy treningowe są dostosowywane do każdego zawodnika indywidualnie.
Pracujemy nad wytrzymałością, siłą, szybkością oraz kompleksową sprawnością zawodnika. Zawodnicy otrzymują zarówno materiały pisemne jak też video.
Mamy możliwość kontaktu i wsparcia on-line.

Wszystkie szczegóły przestawiam bezpośrednio zainteresowanym.
Informacje o mnie można znaleźć m.in. na stronie mojego klubu Milenium Warszawa.
Kontakt tel.504238044, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jacek Jagodziński