Już 6 listopada w godzinach 9.00 – 22.00 odbędzie się druga edycja  flagowego projektu Fundacji Aktywni Dla Polski czyli II Badmintonowy Maraton – Warszawa 2021! Tym razem po Hali Torwar wielki turniej amatorów zostanie rozegrany 6 listopada w podwarszawskim  klubie LAVO przy ulicy Geodetów 23E w Józefosławiu.

Partnerami imprezy są Yonex oraz program KINDER Joy of moving, realizowany przez firmę Ferrero. Udział w turnieju jest bezpłatny a na jego uczestników czeka jak zwykle masa niespodzianek. Dzięki KINDER Joy of moving turniejowi towarzyszyć  będzie strefa sportowych atrakcji, animacji i oczywiście lawina nagród. To jednak nie wszystko! O tym co będzie czekać na pasjonatów badmintona w LAVO będziemy Was informować na naszej stronie internetowej oraz facebooku.

ZAPRASZAMY!  WSTĘP WOLNY!

Biuro zawodów w którym można dokonywać zapisów otwarte będzie od godziny 8.00. Turnieje zaczynają się o godzinie 9.00 a trwać będą do 22.00.

Turnieje rozgrywane będą w kategoriach:


Kategorie podwójne „rodzinne”:

– Dzieci do 11 lat/ powyżej 11 lat

+ TATA/DZIADEK
+ MAMA/BABCIA

Kategorie indywidualne i podwójne dla amatorów:

  • Singiel mężczyzn A
  • Singiel mężczyzn B
  • Mężczyźni 45+, 55+
  • Singiel kobiet
  • Gra podwójna mężczyzn
  • Gra podwójna kobiet
  • Gra mieszana

O udziale w turnieju decydować będzie kolejność zgłoszeń których dokonywać należy wypełniając formularz https://aktywnidlapolski.pl/wydarzenie/ii-badmintonowy-maraton/ lub wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszystkie informacje udzielane będą pod numerami telefonów:

Impreza współfinansowana jest ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

maraton 6.11.2021