W dniach 15-18 czerwca 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Polski Elity, które po raz kolejny zorganizowano w Białymstoku. Po czterodniowych zmaganiach udało się wyłonić medalistów 

w pięciu kategoriach.
W singlu mężczyzn złoty medal trafił do Mateusza Dubowskiego, który pewnie pokonał Huberta Pączka 21:15, 21:13. Brązowymi medalistami zostali: Rafał Hawel oraz Mateusz Świerczyński.
W singlu kobiet najlepsza okazała się Wiktoria Dąbczyńska, która wyraźnie pokonała Kornelię Marczak 21:13, 21:9. Na najniższym stopniu podium stanęły Olga Miksza oraz Joanna Stanisz.
W deblu mężczyzn tytuł zdobyła para

Robert Mateusiak/ Adam Cwalina, która w finale przekonująco pokonała Pawła Pietryję i Przemysława Szydłowskiego 21:12, 21:13.
Brązowe medale trafiły do Pawła Prądzińskiego i Jana Rudzińskiego, a także Mateusza Świerczyńskiego i Piotra Wasiluka.
U pań złote medale powędrowały do Anety i Agnieszki Wojtkowskich, które w finale pokonały parę Kamila Augustyn/ Monika Bieńkowska 21:16, 21:16. Z kolei brązowe medale trafiły do par Dominika Cygan/ Małgorzata Janiaczyk oraz Wiktoria Dąbczyńska/ Aleksandra Goszczyńska.
W dwóch setach zakończył się także pojedynek w finale gry mieszanej. Faworyci tej konkurencji, para Mateusiak/Zięba pokonali 21:16, 21:9 parę Wojciech Szkudlarczyk/Agnieszka Wojtkowska. Brązowe medale przypadły parom Michał Łogosz/ Kamila Augustyn oraz Paweł Pietryja / Aneta Wojtkowska.

Komplet wyników na www.tournamentsoftware.com
Autor foto: Piotr Kopyt.