1 DOLNOŚLĄSKIE Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sobótce Jerzy Leszczyński ul. Leśna 2/6 55-051 SOBÓTKA (*71)3162980
2 DOLNOŚLĄSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Czwórka" przy Szkole Podstawowej nr 4 w Bolesławcu ul. Mikołaja Brody 12 59-700 BOLESŁAWIEC (*75)7322458

1 KUJAWSKO-POKORSKIE Miejski Ludowy Klub Sportowy Solec Kujawski skr. poczt. 49 86-050 SOLEC KUJAWSKI (*52)3873882
2 KUJAWSKO-POKORSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Rakieta" Toruń ul. Dziewulskiego 41B 87-100 TORUŃ (*56)6485121

1 LUBELSKIE Ludowy Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy "Pojezierze" Łęczna Tomasz KAMIŃSKI ul. Wiklinowa 14/4 21-010 ŁĘCZNA (*81)4628927
2 LUBELSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Dratovia" Dratów Szkoła Podstawowa Dratów 21-075 LUDWIN (*81)7570016
3 LUBELSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Kiko" Zamość ul. Zamoyskiego 4 22-400 ZAMOŚĆ (*84)6276383
4 LUBELSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Mikado" Piaseczno Szkoła Podstawowa Piaseczno 21-075 LUDWIN (*81)7231133
5 LUBELSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Skarbek" Puchaczów ul. Mickiewicza 16 21-013 PUCHACZÓW (*81)7575154
6 LUBELSKIE Uczniowski Klub Sportowy Krynice Szkoła Podstawowa 22-610 KRYNICE (*84)6630215
7 LUBELSKIE Uczniowski Klub Sportowy Ostrówek Szkoła Podstawowa Ostrówek 21-013 PUCHACZÓW (*81)7576485

1 LUBUSKIE Klub Sportowy "Stal" Sulęcin ul. Park Bankowy 7 69-200 SULĘCIN (*95)7552945
2 LUBUSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Iskra" Babimost ul. Żwirki i Wigury 3 66-110 BABIMOST (*68)3512657
3 LUBUSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Promyk" Sulęcin os. Kopernika 7 69-200 SULĘCIN (*95)7552309

1 ŁÓDZKIE Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa w Łodzi ul. Lumumby 22/26 91-404 ŁÓDŹ (*42)6771010
2 ŁÓDZKIE Kolejowy Klub Sportowy "Ruch" Piotrków Tryb. Jacek Będkowski ul. Zamenhofa 1/32 97-300 PIOTRKÓW TRYB. (*44)6481218
3 ŁÓDZKIE Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko "Jedność" Łódź ul. Rzgowska 2a 93-002 ŁÓDŹ (*42)6849347
4 ŁÓDZKIE Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy "Ruch" Piotrków Tryb. ul. Modrzewskiego 5 bl. 28 m. 26 97-300 PIOTRKÓW TRYB. (*44)6481667

1 MAŁOPOLSKA Uczniowski Klub Sportowy Trzebuska Szkoła Podstawowa Trzebuska 36-140 SOKOŁÓW MŁP. (*17)7729051
2 MAŁOPOLSKIE Akademicki Związek Sportowy Kraków ul. Piastowska 26 30-070 KRAKÓW (*12)6368897
3 MAŁOPOLSKIE Międzyszkolny Klub Sportowy "Junis" Szczucin ul. Kościuszki 35 33-230 SZCZUCIN (*14)436127
4 MAŁOPOLSKIE Międzyszkolny Klub Sportowy "Spartakus" Niepołomice ul. 3 maja 23 32-005 NIEPOŁOMICE (*12)2811085
5 MAŁOPOLSKIE Międzyszkolny Klub Sportowy przy Krakowskim Szkolnym Ośrodku Sportowym al. Powstania Warszawskiego 6 31-549 KRAKÓW (*12)4115866
6 MAŁOPOLSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Lajkonik" Radziszów Gimnazjum 32-052 RADZISZÓW 790 (*12)2751500
7 MAŁOPOLSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Lotka" Kraków ul. Pilotów 28/4 31-462 KRAKÓW (*12)4123740

1 MAZOWSZE Akademicki Związek Sportowy Klub Uczelniany Uniwersytetu Warszawskiego ul. Krakowskie Przedmieście 24 00-325 WARSZAWA (*22)5520453
2 MAZOWSZE Klub Osiedlowy "Koliber" Żyrardów ul.Girarda 8 96-300 ŻYRARDÓW (*46)8557560
3 MAZOWSZE Klub Sportowy "Masovia" Płock ul. Chopina 62 09-402 PŁOCK (*24)2686120
4 MAZOWSZE Ludowy Klub Sportowy "Naprzód" Zielonki Zielonki ul. Białej Góry 4 05-082 STARE BABICE (*22)7229121
5 MAZOWSZE Miejski Ludowy Klub Sportowy Wesoła Warszawa Jacek Szafrański ul. Cienista 44 05-077 WARSZAWA (*22)7731809
6 MAZOWSZE Miejski Uczniowski Klub Badmintona Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku ul. Tumska 9 09-402 PŁOCK (*24)2622830
7 MAZOWSZE Międzyszkolny Klub Sportowy Garwolin Jerzy Rybicki ul. Jagodzińska 12/32 08-400 GARWOLIN (*25)6822754
8 MAZOWSZE Środowiskowy Klub Badmintonowy "Harcownik" Warszawa ul. Marzanny 6/41 02-649 WARSZAWA (*22)8449153
9 MAZOWSZE Uczelniany Wojskowy Klub Sportowy Wojskowej Akademii Technicznej skr. poczt. 19 00-908 WARSZAWA (*22)6859466
10 MAZOWSZE Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Wesoła ul. Urocza 51 05-075 WARSZAWA (*22)7734844
11 MAZOWSZE Uczniowski Klub Sportowy "Victor" Stara Miłosna Jacek SZAFRAŃSKI ul. Cienista 44 05-077 WARSZAWA WESOŁA (*22)7733925
12 MAZOWSZE Uczniowski Klub Sportowy Badmintona "Milenium" Warszawa - kontakt: Jacek Jagodziński kom.504238044
13 MAZOWSZE Ursusowskie Towarzystwo Sportowe "Akro-Bad" Warszawa ul. Sosnkowskiego 5c 02-495 WARSZAWA (*22)8671530
14 MAZOWSZE Uczniowski Klub Sportowy "Dominanta" Warszawa ul. Miodowa 22 00-246 WARSZAWA (*22)8312175
15 MAZOWSZE Uczniowski Klub Sportowy "Tomek" Warszawa ul. Siemieńskiego 6 02-106 WARSZAWA (*22)8223129
16 MAZOWSZE Uczniowski Klub Sportowy "Czarne Pantery" Warszawa ul. Cietrzewia 22a 02-492 WARSZAWA (*22)8637312
17 MAZOWSZE Uczniowski Klub Sportowy "Antonin" Warszawa ul. Barska 4 02-315 WARSZAWA (*22)8220280
18 MAZOWSZE Uczniowski Klub Sportowy Dom Dziecka Nr 3 Warszawa ul. Dalibora 1a 01-439 WARSZAWA (*22)8364412

1 OPOLSKIE Ludowy Klub Sportowy "Technik" Głubczyce ul. Gdańska 28 48-100 GŁUBCZYCE (*77)4853218
2 OPOLSKIE Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy Kędzierzyn-Koźle ul. Bończyka 2a/5 47-200 KĘDZIERZYN-KOŹLE (*77)4832132
3 OPOLSKIE Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "2" Kietrz ul. Głowackiego 37 48-130 KIETRZ (*77)4854484
4 OPOLSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Piast" Głubczyce MOS Pl. Sportowy 1 48-100 GŁUBCZYCE (*77)4852011
5 OPOLSKIE Uczniowski Klub Sportowy "SP-15" Kędzierzyn-Koźle Antoni Wiśniowski ul. Szymanowskiego 49a/10 47-205 KĘDZIERZYN-KOŹLE (*77)4822952
6 OPOLSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Trójka" Głubczyce MOS ul. Chrobrego 12 48-100 GŁUBCZYCE (*77)4852744

1 PODKARPACKIE Miejski Klub Sportowy "Stal" Nowa Dęba ul. Chopina 3 39-460 NOWA DĘBA (*15)8463532
2 PODKARPACKIE Rzeszowski Klub Badmintona ul. Dołowa 1 35-238 RZESZÓW (*17)8533844
3 PODKARPACKIE Uczniowski Klub Sportowy "Orbitek" Straszęcin Szkoła Podstawowa 39-218 STRASZĘCIN (*14)6823505

1 PODLASKIE Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Księżyno Księżyno ul. Szkolna 7 16-001 KLEOSIN (*85)6632048
2 PODLASKIE Suwalski Klub Badmintona w Suwałkach ul. Wojska Polskiego 2 16-400 SUWAŁKI (*87)5667935
3 PODLASKIE Uczniowski Klub Sportowy "Hubal" Białystok ul. Pietrasze 29 15-131 BIAŁYSTOK (*85)6750451
4 PODLASKIE Uczniowski Klub Sportowy "Jedenastka" Białystok ul. Poleska 27 15-476 BIAŁYSTOK (*85)6750661
5 PODLASKIE Uczniowski Klub Sportowy Badmintona przy SP10 Suwałki ul. Antoniewicza 5 16-400 SUWAŁKI (*87)5677405

1 POMORSKIE Miastecki Klub Badmintona "Lednik" Miastko ul. Mickiewicza 3a 77-200 MIASTKO (*59)8573119
2 POMORSKIE Międzyszkolny Klub Sportowy "Badminton" Słupsk ul. Zaborowskiej 2 76-200 SŁUPSK (*59)8454785
3 POMORSKIE Słupski Klub Sportowy "Piast-B" Słupsk ul. Zaborowskiej 2 76-200 SŁUPSK (*59)8454785
4 POMORSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Bursztyn" Gdańsk ul. Boguckiego 44 80-690 GDAŃSK (*58)3080557
5 POMORSKIE Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy "Jurand" Malbork ul. Głowackiego 111 82-200 MALBORK
6 POMORSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Sokół" Gdańsk ul. Smoleńska 5/7. GDAŃSK Andrzej Frask 0-502 142 660

1 ŚLĄSKIE Klub Sportowy "Kolejarz 24" Katowice ul. Alfreda 1 40-152 KATOWICE (*32)2043518
2 ŚLĄSKIE Klub Sportowy "Kolejarz" Częstochowa ul. Dekabrystów 45 42-211 CZĘSTOCHOWA (*34)3249567
3 ŚLĄSKIE Klub Sportowy "Unia" Bieruń ul. Chemików 40 43-150 BIERUŃ (*32)1160561
4 ŚLĄSKIE Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" Częstochowa ul. Starzyńskiego 10 42-200 CZĘSTOCHOWA (*34)3642343
5 ŚLĄSKIE Międzyszkolny Klub Sportowy "Dwójka" Blachownia ul. Bankowa 13 42-290 BLACHOWNIA (*34)3270337
6 ŚLĄSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Barbórka" Katowice ul. Nałkowskiej 10 40-425 KATOWICE (*32)7075920
7 ŚLĄSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Olimpijczyk" Częstochowa ul. Jesienna 42 42-200 CZĘSTOCHOWA (*34)3632706
8 ŚLĄSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Plesbad" Pszczyna ul. Batorego 15/5 43-200 PSZCZYNA (*32)2101864
9 ŚLĄSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Ząbkowice" Dąbrowa Górnicza al. Zwycięstwa 44 42-520 DĄBROWA GÓRNICZA (*32)2640534

1 ŚWIĘTOKRZYSKIE Miejski Klub Sportowy "Orlicz" Suchedniów ul. Sportowa 5 26-130 SUCHEDNIÓW (*41)2543282
2 ŚWIĘTOKRZYSKIE Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego w Kielcach ul. Kościuszki 13 25-310 KIELCE (*41)3430282
3 ŚWIĘTOKRZYSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Albatros" Piekoszów ul. Częstochowska 110 26-065 PIEKOSZÓW (*41)3061028
4 ŚWIĘTOKRZYSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Podwórko" Kielce ul. Krzyżanowskiej 5/8 25-430 KIELCE (*41)3681349
5 ŚWIĘTOKRZYSKIE Uczniowsko-Ludowy Klub Sportowy Łączna Szkoła Podstawowa 26-140 ŁĄCZNA (*41)2548470

1 WARMIŃSKO-MAZURSKIE Kolejowy Klub Sportowy "Warmia" Olsztyn al. Sybiraków 36 10-236 OLSZTYN (*89)5260637
2 WARMIŃSKO-MAZURSKIE Szkolny Klub Sportowy "Godkovia" Godkowo Szkoła Podstawowa 14-407 GODKOWO (*55)2497233
3 WARMIŃSKO-MAZURSKIE Szkolny Klub Sportowy "Tramp" Orneta ul. Sportowa 7 11-130 ORNETA (*55)2421085
4 WARMIŃSKO-MAZURSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" Ruciane-Nida ul. Gałczyńskiego 2 12-221 RUCIANE-NIDA (*87)231127

1 WIELKOPOLSKIE Badmintonowy Klub Sportowy "Osiemnastka" Poznań os. Armii Krajowej 100 61-381 POZNAŃ (*61)8775715
2 WIELKOPOLSKIE Klub Sportowy Grupa Badmintonowa "Ołobok" Ostrów Wlkp. Witold KOŁODZIEJ ul. Wojska Polskiego 22b/1 63-400 OSTRÓW WLKP. (*62)7364231
3 WIELKOPOLSKIE Miejski Ludowy Klub Sportowy "Sparta" Złotów ul. Mickiewicza 18 77-400 ZŁOTÓW (*67)2633224
4 WIELKOPOLSKIE Międzyszkolny Klub Sportowy MDK Osiemnastka Poznań Droga Dębińska 21 61-555 POZNAŃ (*61)8337910
5 WIELKOPOLSKIE Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego w Poznaniu ul. Noskowskiego 25 61-705 POZNAŃ (*61)8529817
6 WIELKOPOLSKIE Parafialny Uczniowski Klub Sportowy "Trops" Odolanów ul. Strzelecka 27 63-430 ODOLANÓW (*62)7331605
7 WIELKOPOLSKIE Puszczykowskie Towarzystwo Sportowe PTS Jedynka ul. Wysoka 1 62-040 PUSZCZYKOWO (*61)8133461
8 WIELKOPOLSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Błyskawica" Puszczykowo ul. Kasprowicza 1 62-041 PUSZCZYKOWO (*61)8133371
9 WIELKOPOLSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Iwa" Iwno ul. Szkolna 11 62-025 KOSTRZYN WLKP. (*61)8178254
10 WIELKOPOLSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Olimpijczyk" Ostrów Wielkopolski ul. Partyzancka 15 63-400 OSTRÓW WLKP. (*62)7366441
11 WIELKOPOLSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Orkan" Przeźmierowo ul. Kościelna 46/48 62-081 PRZEŹMIEROWO (*61)8142021
12 WIELKOPOLSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Piast" Dominowo ul. Centralna 3 63-012 DOMINOWO (*61)2859223
13 WIELKOPOLSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Smecz" Konin ul. Wyszyńskiego 44 62-510 KONIN (*63)2433488
14 WIELKOPOLSKIE Uczniowski Klub Sportowy Czerlejno Czerlejno ul. Kostrzyńska 4 63-005 KLESZCZEWO (*61)8178392

1 ZACHODNIO-POMORSKIE Badmintonowy Uczniowski Klub Sportowy "Zakole" Szczecin Jacek Żuromski ul. Wszystkich Świętych 43/4 71-457 SZCZECIN (*91)4541138
2 ZACHODNIO-POMORSKIE Klub Uczelniany AZS Politechnika Koszalińska ul. Racławicka 15-17 75-620 KOSZALIN (*94)3471323
3 ZACHODNIO-POMORSKIE Koszaliński Ludowy Klub Sportowy "Pobrzeże" ul. Moniuszki 29/15 75-556 KOSZALIN (*94)3427979
4 ZACHODNIO-POMORSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Dziewiątka" Koszalin ul. Powstańców Wlkp. 23 75-100 KOSZALIN (*94)3426785
5 ZACHODNIO-POMORSKIE Uczniowski Klub Sportowy "Kometa" Sianów Robert Kowalczyk ul. Parkowa 3 76-004 SIANÓW (*94)3171293
6 ZACHODNIO-POMORSKIE Uczniowski Klub Sportowy Badmintona w Bełcznie Bełczna 28 73-150 ŁOBEZ (*91)3978127
7 ZACHODNIO-POMORSKIE Uczniowski Klub Sportowy Ośrodka Sportu i Rekreacji "Badminton" Sławno ul. Skłodowskiej 9 76-100 SŁAWNO (*59)8107565